27 medali na Mistrzostwach Polski w Sanoku !!!

Sanok
Kategoria wiekowa: MŁODZICY / DZIECI
MP Młodzików

Grad medali IUKS Dziewiątka - Łyżwiarstwo szybkie młodzików

Podczas dwudniowych startów w Sanoku w MP Młodzików "Srebrna łyżwa" łyżwiarki IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki zdobyły komplet medali indywidualnie i 2 medale w biegu drużynowym

5 złotych medali zdobyła Karolina Bosiek

5 srebrnych Karolina Gąsecka

5 brązowych Iga Kapruziak

4m zajęła Natalia Jabrzyk

5m Izabela Tejchmn

złoty medal wywalczyła drużyna w składzie: Bosiek K.Tejchman I.Jabrzyk N.

srebrny medal drużyna w składzie : Gąsecka K. Kapruziak I.Świnoga K.

Na najwyższym stopniu podium wśród łyżwiarzy stanął zawodnik IUKS Dziewiątka Damian Żurek zdobywca 4 złotych medali i jednego srebrnego na 3000m.

Sensacyjny złoty medal na 3000m oraz dwa brązowe medale na 500m i w wieloboju zdobył również zawodnik IUKS ,,Dziewiątka " Jakub Piotrowski

Męska drużyna ,,Dziewiątki " w składzie: Żurek D.Piotrowski J.Grzybek W. po dramatycznym w przebiegu wyścigu drużynowym wywalczyła srebrny medal .

Statuetki Srebrnej Łyżwy otrzymali: Karolina Bosiek i Damian Żurek

Gratulacje dla wszystkich medalistów!

W środę 9 osobowa ekipa z Tomaszowa Maz., jako Reprezentacja Polski wyjeżdża na Viking Race na zawody rangi ME w kat11-16 lat które odbędą się 30-31.01.2015r, na hali Tialf w Heerenveen w Holandii.Liczymy na medale i wspaniałe rezultaty .

We włoskim Collallbo pod wodzą Rafała Ślusarskiego ścigali się młodzi łyżwiarze z kat Juniora D w 33. INTERNATIONAL

“FINSTRAL TROPHY” Junior Mitting.Czwórka łyżwiarzy z Tomaszowa Maz.. startowała w wieloboju na dystansach 2 x 500m 1500m i 1000m.Bardzo dobre 2m wywalczył zawodnik IUKS ..Dziewiątka " Jakub Dymkowski ustanawiając nowe rekordy życiowe na dyst. 1000m- 1.30,25 1500m 2,20,51; 4 m zajął Oskar Ślusarski -IUKS 9

Wśród dziewcząt 5 miejsce w wieloboju zajęła Daria Kopacz - IUKS 9, 7m Katarzyna Dela -KS Pilica

Grad medali IUKS Dziewiątka - Łyżwiarstwo szybkie młodzików Grad medali IUKS Dziewiątka - Łyżwiarstwo szybkie młodzików Grad medali IUKS Dziewiątka - Łyżwiarstwo szybkie młodzików