Dziś wieczorem mieliśmy przyjemność uczestniczenia w gali Perły Tomaszowa Mazowieckiego. Nie mogło oczywiście zabraknąć Piliczan. Nasz klub reprezentowali Damian Żurek, Iga Smejda, Zosia Marszałek, Natalia Fijałkowska, Mikołaj Bielas, Antoni Pluta, Kacper Abratkiewicz. Dla wszyskich stypendystów i nagrodzonych wielkie gratulacje. To był bardzo owocny sezon.

Gala Perły Tomaszowa Mazowieckiego

KochamTomaszów

Ach! Co to był za wieczór! Statuetki Panna na Niedźwiedziu, Perły Tomaszowa, Stypendia i Nagrody otrzymały osoby i instytucje, które swoją działalnością wspierają rozwój Tomaszowa. Gratulujemy wszystkim! A niebawem o każdym napiszemy nieco szerzej 🙂