Walka do końca jak zawsze i piękne zakończenie Mistrzostw Świata. Dziękujemy Władek za ogrom pozytywnych emocji. Jeszcze raz gratulacje za medal. Historyczny sukces, rekord Polski w wieloboju. Po prostu pięknie ❤️❤️❤️